جدیدترین شماره ماهنامه دادگر منتشر شد

 

جدیدترین شماره ماهنامه دادگر اواخر خرداد ماه امسال ، در رشت منتشر شد. در این شماره جدید ( ١۶) که تاریخ اردیبهشت و خرداد ١٣٨٩ را بر پیشانی دارد ، موضوعات و عناوین مختلف فرهنگی ، هنری و اجتماعی به چاپ رسیده که از جمله عبارتند از :

- از بی توجهی به اسناد تا .... جفا به تاریخ ( نقدی بر رویکرد انفعالی در قبال صیانت از اسناد تاریخی گیلان و انتقادی از تخریب پل عراق )

- تا زمانی که شاعری به یک زبان شعر می گوید آن زبان نمی میرد( آسیب شناسی زبان و ادبیات گیلکی در میزگردی با حضور مسعود پورهادی ، محمد فارسی و پیمان نوری )

- سایه سنگین طلاق بالای زندگی زوج ها

- نوای ماهور برای زن آهنین ( به یاد معصومه سیحون نقاش و گالری دار معروف گیلانی )

- این خانه دور است ( به یادحمیده خیرآبادی مادر همیشه مهربان سینمای ایران )

- سهم گمشده رشت در جشنواره تئاتر فجر 1389

- گفت و گوی اختصاصی با سعید پورصمیمی بازیگر و کارگردان سرشناس تئاتر و تلویزیون

- رخدادهای فرهنگی و هنر ی ....

لازم به ذکر است که برخی از همکاران  ماهنامه دادگر عبارتند از : پیمان برنجی ( دبیر بخش هنر و ادبیات ) ، محمد رادپرور ( دبیر بخش تصویر ) ، اسفندیار سلمان ( دبیر بخش داد ) ، فاطمه باقری ( دبیر بخش نمایش ).

جدیدترین شماره ماهنامه دادگر را  می توانید  علاوه بر دکه مطبوعاتی از کتابفروشی های معتبری در رشت ، همچون : نصرت ، طاعتی ، بدر ، هدایت ، فرازمند ، مهران ، شهر کتاب ، کوشیار و... بخواهید . دادگر در تهران در موسسه فرهنگی انتشاراتی کتابسرا ( واقع در خ خالد اسلامبولی ، کوی دل افروز ) در معرض فروش قرار دارد . علاقه مندان به اشتراک ماهنامه دادگر می توانند ، فرم اشتراک این نشریه را که در همین وبلاک نیز آمده ، مد نظر قرار دهند

/ 1 نظر / 67 بازدید
پیمان

مبارک